ANATOMIA SZCZOTEK DO BRODY STYLOWY BRODACZ część I
7.jpg

Stylowy Brodacz pochodzi z terenów Wielkopolski, a dokładnie z Poznania, które to miasto od zachodu okrążają piękne lasy bukowe. Szczotki do brody Stylowy Brodacz oraz kartacz do brody Stylowy Brodacz powstały poprzez inspirację tymi pięknymi lasami bukowymi, wśród których wyróżnia się jedno drzewo bukowe znajdujące się w okolicach Sierakowa nad jeziorem Lutomskim. Buk ten jest prawdopodobnie najstarszym bukiem w Polsce, a jego obwód to ok. 678 cm. Rośnie on na terenie rezerwatu przyrody i przynosi dumę mieszkańcom Wielkopolski.

Szacunek do miejsca skąd pochodzi Stylowy Brodacz oraz docenienie piękna lasów bukowych, których to drewno jest bardzo spokrewnione z dębem sprawiło, że szczotki do brody Stylowy Brodacz i kartacz do brody Stylowy Brodacz wytwarzane są tylko z drewna bukowego.

Odnośnie drzewa bukowego to jego piękno to szara, gładka i ołowiana kora, za którą kryje się drewno zbite, twarde, odporne na obciążenia. I właśnie takie drewno stosujemy do wyrobu naszych szczotek do brody Stylowy Brodacz i kartacza do brody Stylowy Brodacz.

Oczywiście można spotkać inne drewno, z którego produkowane są szczotki do brody jak np. grusza, sosna, wiśnia itp., ale należy podkreślić, że drewno w szczotkach do brody Stylowy Brodacz i kartaczu do brody Stylowy Brodacz jest drewnem twardym i odpornym. Potwierdzeniem powyższego jest fakt, że drewno bukowe kiedyś służyło jako element amortyzujący karety, wozy konne, było stosowane jako koła zębate do maszyn rolniczych, młynów.

Robimy też ukłon w stronę ekologii – drewno bukowe pochodzi z drewna certyfikowanego przez FSC tzn. Forest Stewardship Council co znaczy, że las jest zarządzany optymalnie, następuje mieszanie drzew starszych z młodszymi, chroniona jest fauna i flora, a w miejsce wyciętych drzew sadzone są nowe drzewa. Stąd nasze drewno jest droższym drewnem i szczotki do brody Stylowy Brodacz oraz kartacz do brody Stylowy Brodacz mają swoją cenę. Tańsze drewno nie posiada certyfikatu FSC, a drzewa wycina się maksymalnie i po lesie nic nie zostaje poza pustkowiem.

Reasumując - dotychczasowe rozważania to świadectwo wytrzymałości i jakości szczotek do brody Stylowy Brodacz oraz kartacza do brody Stylowy Brodacz, a także podkreślenie unikalnego stylu produktów oraz jego posiadacza w postaci każdego Stylowego Brodacza ;)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl