Broda to Nie Moda Bro
48.jpg

Broda To Nie Moda Bro

Cześć, Pewnie każdy z nas zadał sobie pytanie czy broda to nie moda czy moda?

By odpowiedzieć sobie na te pytanie musimy cofnąć się do 2015 roku bo wtedy nagle pojawili się brodacze w Polsce, nie chciałbym tworzyć dokładnej historiografii brody bo nie o to w tym chodzi.

Pewnie jeszcze wcześniej w Anglii, lub też w innym kraju europejskim, ale prawda jest taka, że broda istniała od początku pojawienia się człowieka , który prawdopodobnie pojawił się 200 tys lat temu i na pewno mając futro na twarzy nie zadawał sobie pytania czy broda to nie moda czy moda czy być i mieć brodę ???? Po prostu ją miał i potrzebował do ochrony przed zimnem a przede wszystkim nie miał kartacza, olejków do brody i innych narzędzi by zadbać o swoją na pewno bujną brodę .

Ale wracając do czasów współczesnych zadajemy sobie te pytanie patrząc na kumpli , przyjaciół czy też brodatych z ulicy czy mieć tą brodę czy zapuścić , pewnie słyszałeś , że broda oznacza lumpa oprycha i brodatego zbira ????

Zdaniem Stylowego Brodacza to legendy miejskie , które powielają nieprawdziwe schematy bo posiadanie brody to pokazanie swojej odrębności i tu warto podkreślić że pisząc broda mam na myśli krótką, średnią i długą i nawet taki 2-5 milimetrowy zarost.

Posiadanie brody to też bunt przeciwko otaczającej rzeczywistości, ale też ukazanie swojej własnej odrębności i swojego męskiego JA!

Broda to Nie moda Bro ????

Broda to taka mała rewolucja, ale oczywiście ludzie noszą też brodę bo taka moda i nie ma w tym nic złego uważam, że warto raz w życiu zasmakować tego i poczuć jak to jest mieć futro męskie na twarzy.

Ale Stylowi Prawdziwy Brodacze nigdy się nie ogolą bo broda dla nich to nie moda to przede wszystkim bycie Bro , dla siebie samego i innych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl