Jak używać szczotki do czesania brody?
10.jpg

szczotka do brody - instrukcja szczotkowania

Po co szczotkować brodę?W dawnych czasach używanie szczotki do brody z naturalnego włosia z dzika było podstawowym i jedynym zabiegiem pielęgnującym skórę i włosy brody. Teraz często się zdarza, że brodacze sięgają po grzebień i co smutne, bywa że jest to grzebień żony lub dziewczyny, a również ten sam który jest używany do włosów na głowie.

Bro, jeśli czytasz ten blog to porzuć grzebień i zacznij używać odpowiedniego narzędzia jakim jest szczotka do brody! W asortymencie szczotek do brody Stylowy Brodacz na pewno znajdziesz taką, która spełni Twoje oczekiwania.

Korzyści z używania szczotki do brody Stylowy Brodacz z naturalnego włosia z dzika:

  • poprawisz kondycję brody
  • rozczeszesz ją
  • pobudzisz krążenie krwi
  • wzmocnisz cebulki włosów brody

Dzięki zawartości keratyny w naturalnym włosiu, wyprostujesz włosy brody, usuniesz martwy naskórek i co najważniejsze, używanie szczotki do brody Stylowy Brodacz będzie Twoim codziennym rytuałem, który poprawi i wzmocni Twoją brodę i przede wszystkim wprowadzi Cię w dobry nastrój na cały dzień.

Jak szczotkujemy brodę szczotką do brody Stylowy Brodacz?

Ważną porą dnia jest chwila porannej toalety – należy zacząć od umycia brody, najlepiej szamponem do brody, ponieważ taki szampon jest najlepszym rozwiązaniem oczyszczającym brodę, ponieważ włosy brody są twardsze niż te na głowie, a skóra twarzy jest bardziej delikatna. Szampon do brody potrafi sprostać tym wymaganiom. 

Następnie należy osuszyć brodę za pomocą suszarki do włosów i co ważne, dopiero wtedy mając suche włosy, rozpoczynamy szczotkowanie brody – nigdy nie na mokro, gdyż pod wpływem wody łuski keratynowe podnoszą się i włosy są bardziej podatne na uszkodzenia. Z tego względu szczotkujemy brodę mając suche włosy.

Zawartość naturalnej keratyny w szczotkach do brody Stylowy Brodacz ma zbawienny wpływa na Twoją brodę. Szczotka nie elektryzuje się i odpowiednio zadba o twoją brodę.

Szczotkowanie rozpoczynasz od policzków ruchami w dół, a następnie od szyi w górę i po nałożeniu balsamu do brody lub olejku do brody rytuał szczotkowania powtarzasz raz jeszcze, aż do uzyskania pożądanego kształtu brody i gotowe!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl