Kartacz do Brody Stylowy Brodacz tak powinien wyglądać Kartacz do Brody!
46.jpg

Jestem Brodaczem Stylowym Brodaczem prawdziwym brodaczem pasjonatem brody i motocykli zarządzam stroną www.stylowybrodacz.pl , oraz męskim salonem fryzjerskim www.thebrobarbershop.pl  i chciałbym Cię przekonać do zakupu mojego Kartacza do brody ????

Wiem wiem autoreklama powiesz, ale tak naprawdę trudno reklamować siebie i swoje produkty, ale dam radę to zrobić przedstawiając Tobie wartościowe informacje a Ty dokonasz wyboru ????

Moje wieloletnie doświadczenie w tym pomoże stykam się codziennie z brodami z pytaniami jaki kartacz do brody wybrać , jaką szczotkę do brody wybrać jaki czy też olejek do brody ???? Jaki zapach itd. Pytań jest dużo a odpowiedzi też i nie każda z nich jest w pełni profesjonalna i potrzebna w dokonaniu wyboru jakich narzędzi i kosmetyków do brody wybrać by broda była silna i bujna a przede wszystkim wyglądała na zadbaną i wypielęgnowaną????

Jestem prawdziwym brodaczem ????

Jaki jest Kartacz do brody Stylowy Brodacz?

Jest tak dobry, że chciałoby się go polizać jego drewno, które jest drewnem silnym i wytrzymałym pozwoli Tobie pewnie trzymać go w dłoniach i przy ewentualnym upadku nic nie grozi Twojemu świetnemu Kartaczowi do brody ????

Po pierwsze Drewno, ale jakie? Są różne rodzaje drewna np. bambusowe z jabłoni , gruszki itp.

Ja polecam bukowe drewno, które idealnie sprawdzi się w kartaczu i innych szczotkach do brody .

Co najważniejsze kupując kartacz zwróć uwagę czy posiada certyfikat Fsc ,

Fsc Co to jest? – nie będę robił wykładu na temat certyfikatu, informacji wiele znajdziesz u wujka Google, ale w dobie pożarów w Australii w dobie zmieniającego się klimatu, oraz co najważniejsze w czasach zmiany świadomości ludzi wobec zwierząt i przyrody certyfikat Fsc oznacza to, że Kartacz Stylowego Brodacza został wyprodukowany z certyfikowanego drewna bukowego pochodzącego z lasów, które nie zostały pozostawione samemu sobie. Po każdym wyrębie sadzone są nowe drzewa.

Dlatego też dokonując wyboru zwróć uwagę na ten certyfikat czy dany produkt dotyczy to też różnych produktów, które kupujesz na co dzień, począwszy od zeszytów po opakowania a kończąc na papierze toaletowym.

Po drugie jest tak dobry bo ma świetną karoserię, ale no właśnie co jest najważniejsze w aucie ????? Pytanie retoryczne (silnik)

Takim motorem napędowym szczotki do brody bo tak naprawdę kartacz jest szczotką bez rączki jest włosie ???? mamy różne rodzaje włosia , ale na ten moment 90% kartaczy do brody Stylowego posiada włosie naturalne z dzika jest ono takie jakie powinno być. Stylowy Brodacz w dobie choroby asf i z szacunku do polskich i nie tylko polskich dzików, używa włosie z dzików hodowlanych na mięsa a tym samym kupując kartacz Stylowego Brodacza szanujesz dziki i nie narażasz się na potencjalne niebezpieczeństwo używania włosia pochodzącego z nieznanych dostaw, lub hodowli.

Włosie jest twarde i takie ono powinno być twarde silne i wysokiej jakości by rozczesywać mocne włosy brody.Na początku będzie sięTobie wydawać , ze jest za twarde ponieważ skóra musi się przyzwyczaić to tego typu naturalnego włosia. Chciałbym podkreślić, że włosie twarde jest surowcem droższym w zakupie aniżeli miękkie , które jest po po prostu tańsze stąd wielu producentów w sowich kartaczach czy też szczotkach zaprojektowanych do brody nabija na trzonek drewna włosy miękkiej jakości.

Resumując im twardsze tym lepsze włosie z dzików tylko z gospodarstw hodowlanych to bezpieczeństwo produktu i etyczne zrównoważenie .

Po 3 Musi być prawdziwy stylowy używany przez barberów oszałamiający i obłędny a taki jest Kartacz Stylowego Brodacza/

Jeden?

Nie Kartaczy dużych mamy 3 rodzaje , Classic, Premium ciemny brąz i czarny

Turystyczną wersję , militarną i ekologiczną vegan i każdy z nich jest takim komandosem od zadań specjalnych , ale o tym następnym razem ????

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl