Sklep stacjonarny z płynami odkażającymi i maseczkami - Poznań
50.jpg

Od kilku miesięcy świat zmaga się z ogromnym problemem, który dotyczy nas wszystkich. Pandemia koronawirusa zmieniła świat i życie każdego z nas. Aby zachować możliwie jak najskuteczniejsze środki ostrożności, należy stosować maseczki ochronne i środki do dezynfekcji.

Gdzie nabyć odpowiednie produkty?


Obecna sytuacja sprawiła, że środki, które do tej pory były tak powszechne, stały się trudno dostępne. W aptekach, w sklepach medycznych brakuje towarów pierwszej potrzeby. Olbrzymie zapotrzebowanie na płyny do dezynfekcji i maseczki ochronne sprawiło, że towary te produkuje się w znacznie większych ilościach, a dostępność powoli się stabilizuje.

Wiarygodny sklep, czy to stacjonarny, czy internetowy jest na wagę złota. W internecie kwitnie bowiem handel środkami, które nie są na tyle skuteczne, by zwalczyć wirusy, a ceny za produkty są zawyżane.

Zakupy przez internet i w sklepie stacjonarnym


Nasz sklep posiada środki do dezynfekcji rąk i powierzchni. Chcemy zapewnić niezbędne produkty każdemu potrzebującemu. Należy wnikliwie sprawdzać jakość zamawianych produktów, gdyż nieuczciwe praktyki sprzedawców nasiliły się w tym szczególnym okresie. Oferta sklepu dostępna jest przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu lub w sklepie stacjonarnym w Poznaniu. Wszystko dla wygody każdego z Państwa.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu środków do dezynfekcji?

Nieuczciwe praktyki są obecnie często spotykane. W naszym sklepie dostępne są produkty najwyższej jakości i zgodnie z prawem posiadają odpowiednie pozwolenie na obrót. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu środków do dezynfekcji?

1. Należy mieć świadomość, iż środki różnią się pod względem miejsca i obszaru stosowania. Medyczne, kosmetyczne, przeznaczone do kontaktu z żywnością, do domu i biura. Rynek produktów jest regulowany przepisami, stąd preparaty posiadają odpowiednie normy.

2. Skuteczny środek do dezynfekcji powinien być biobójczy. Taki produkt oznacza substancję, która przeznaczona jest do niszczenia drobnoustrojów i wirusów.

3. Środki do dezynfekcji rąk dostępne są jako bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.

Odpowiednie maseczki chroniące przed koronawirusem

Maseczki chirurgiczne, jednorazowe, wielokrotnego użytku...Każda forma ochrony jest dziś niezbędna. To drogocenna bariera mechaniczna, która zmniejsza ryzyko przenoszenia patogenu.

Najważniejsze w tym przypadku jest nie to, z czego maseczka jest wykonana, a raczej jej skuteczne i odpowiednie użytkowanie. W naszym sklepie dostępne są maseczki chirurgiczne i maseczki ochronne wielokrotnego użytku.

Jeśli potrzebujesz środków do dezynfekcji, maseczek ochronnych zapoznaj się z ofertą sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl