Pielęgnacja brody w okresie zimowym
58.jpg

Zima to ogromne wyzwanie dla mężczyzn, którzy mogą pochwalić się zadbaną brodą. Minusowe temperatury, wiatr, śnieg i wszechobecne ogrzewanie rozkręcone na maksymalny poziom powodują, że broda staje się sucha, zaczyna drapać, swędzieć i tracić kondycję. Jej wygląd przestaje zatem być imponujący.

czytaj całość »
Prezenty dla prawdziwego faceta - TOP 5
56.jpg

Każdy lubi prezenty, które bliscy dopasowali do naszych potrzeb i zainteresowań. Jeśli więc szukasz czegoś ciekawego dla eleganckiego mężczyzny, który dba o swoją fryzurę, brodę i odzież, warto zastanowić się nad tym, co jest mu najbardziej potrzebne.

czytaj całość »
Jak czyścić kartacz do brody?
54.jpg

Pielęgnacja brody wymaga konsekwencji działań i odpowiednio wyselekcjonowanych akcesoriów. Jeśli chcesz być posiadaczem imponującego zarostu o nienagannym wyglądzie, musisz wiedzieć, jak pielęgnować swoje narzędzia. Prezentujemy kilka rad odnośnie tego, jak czyścić kartacz do brody.

czytaj całość »
Płyny do dezynfekcji i maseczki ochronne
52.jpg

Obecna sytuacja na świecie zobligowała nas wszystkich do przestrzegania wyjątkowych środków zapobiegawczych przed zakażeniem koronawirusem. Maseczki ochronne i płyny do dezynfekcji stały się produktami pierwszej potrzeby i wszystko wskazuje na to, że tak pozostanie jeszcze przez jakiś czas.

czytaj całość »
Jak zmiękczyć brodę i dlaczego Twój zarost jest twardy?
40.jpg

Twardość zarostu zależy od genetyki. Grubość włosa, jego maksymalna długość, gęstość zarostu czy szybkość odrastania – to wszystko mamy zapisane w genach i tylko do pewnego stopnia możemy na nie wpływać. Mitem jest na przykład to, że częste golenie powoduje większą szorstkość i grubość włosa. Ta cecha związana jest bezpośrednio z samą budową włosa, który u podstawy jest grubszy niż na końcu. Dlatego krótka broda zawsze będzie bardziej szorstka niż długa. Co jeszcze wpływa na twardość zarostu i jak zmiękczyć brodę?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl