Hurt

 

 

Dezynfekcja oraz produkty kosmetyczne i akcesoria do salonów fryzjerskich i Barbershopów.

Prowadzisz sklep stacjonarny z kosmetykami dla brodaczy, w Twoim salonie fryzjerskim pojawia się coraz więcej mężczyzn z bujnym zarostem, a może jesteś Barberem?

 

Możliwość poszerzenia oferty sprzedaży w Twoim punkcie to okazja do zwiększenia obrotu i zysków.

 

Dlaczego warto – przecież mam już w swojej ofercie produkty do pielęgnacji włosów i zarostu?

Przede wszystkim oferta produktów od Stylowego Brodacza nie jest dostępna w każdym miejscu i dla każdego, są to wybrane i polecane kosmetyki przez Stylowego Brodacza – nie sprzedajesz wobec tego produktów, które są dostępne w co drugim salonie i w lepszych sklepach drogeryjnych.

Oferując produkty profesjonalne i niespotykane nigdzie indziej budujesz swoją przewagę.

Kosmetyki oferowane przez Stylowego Brodacza są unikalne – a wybór odpowiedniego produktu nie jest tak oczywisty jak w przypadku innych – tutaj wzrasta Twoja rola by przedstawić polecane produkty i zaproponować te właściwe.

Wszyscy przecież wiemy, że wystarczy odpowiednia zachęta i rekomendacja z Twojej strony, aby klient skusił się na zakup i powracał po niego!

Dodatkowo jest możliwość przeszkolenia na miejscu załogi osobiście przez Stylowego Brodacza na temat kosmetyków oraz narzędzi sprzedażowych.

Nasza hurtowa oferta jest właśnie dla Ciebie! Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem takich marek jak: Stylowy Brodacz, Golden Beards (produkty: Big Sur, Arctic i Surtic) oraz Oil Can Grooming (produkty: Iron Horse i Blue Collar), tylko w naszym sklepie www.stylowybrodacz.pl możesz zdobyć świetnej jakości produkty tych jak i innych marek korzystając z hurtowych cen.

Więcej o naszej wyłącznej dystrybucji znajdziesz w zakładce: Dystrybucja.

Pamiętaj jeśli szukasz takich produktów jak: balsamy, olejki, szampony, odżywki do brody, woski do wąsów, unikalne płyny po goleniu, pomady do włosów (matowe, woskowe i wodne) i w końcu szczotki i grzebienie to zamawiaj je wprost od Stylowego Brodacza!

W celu złożenia zamówienia hurtowego:
Napisz do nas wiadomość na adres: [email protected]. W temacie wiadomości najlepiej wpisać „hurt”.

W razie pytań prosimy o kontakt:

e-mail: [email protected]
tel. 882 688 698

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl