Szczotki do pielęgnacji brody

Krótkobrody, długobrody, sinobrody i czarnobrody – wszystkich ich łączy jedno… używają szczotek do brody. Teraz i Ty możesz dołączyć do brodatej elity. Szczotki są podstawowym elementem wyposażenia męskiego przybornika oraz dobrą alternatywą dla kartaczy, które mają swój urok, ale nie mają jednej, istotnej rzeczy: wygodnej rączki. Pozornie to bez znaczenia, jednak przy długiej i bujnej brodzie brak uchwytu bywa uciążliwy.

Wygoda – elegancja – styl
Stylowy Brodacz prezentuje:
Szczotki do brody


Czym musi charakteryzować się dobra szczotka?

Najważniejszy jest materiał. My doceniamy drewno bukowe, jako wytrzymałe, na równi z dębowym, elegancko prezentujące się, z wyrazistymi słojami i charakterystyczną fakturą. Impregnowane drewno jest odporne na wilgoć, nie pleśnieje i jest łatwe w czyszczeniu. Ale czym byłaby szczotka bez włosia? Dobrej jakości włosie powinno być z dzika, gdyż najbardziej przypomina strukturę ludzkiego włosa, jest przyjemne dla skóry, a jednocześnie ma twardość wystarczającą, by rozczesać nawet najbardziej niesforną brodę. Niektóre szczotki są dodatkowo wyposażone w miękką poduszkę pneumatyczną, zapewniającą amortyzację i delikatniejszą pielęgnację skóry.

Jaką szczotkę do brody wybrać?

W sklepie Stylowego Brodacza nie narzucamy niczego. Na co masz ochotę, co Ci się bardziej podoba i jest dla Ciebie wygodniejsze, to będzie najwłaściwszy wybór. Mamy między innymi:

  • bukowe szczotki do brody różnej wielkości,
  • oliwne szczotki do brody,
  • rollery do brody,
  • szczotki premium,
  • zestawy prezentowe ze szczotką,
  • i wiele innych.

Tego typu akcesoria świetnie nadają się na elegancki i praktyczny prezent, jeżeli masz kogoś bliskiego, kto kocha swoją brodę, podaruj mu ekskluzywną szczotkę. A jeżeli chcesz zrobić prezent samemu sobie – to jeszcze lepiej, w końcu to Ty wiesz, czego najbardziej potrzebujesz.

Pamiętaj, że zarówno szczotki, jak i kartacze, aby posłużyły Ci przez długi czas, muszą być odpowiednio pielęgnowane. Raz na 3 miesiące należy taki produkt umyć pod bieżącą wodą z mydłem. To wystarczy, aby szczotka odzyskała blask i nie straciła właściwości naturalnego włosia.

Chcesz więcej porad? Szukasz produktu, który zaspokoi Twoje wymagania? Zobacz naszą pełną ofertę na www.stylowybrodacz.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl